Dünya devi akıllı telefon üreticisi şirketlerden biri olan Huawei’nin yan kuruluşu Honor, geçtiğimiz hafta düzenlediği lansmanla yeni tasarladığı cihazları piyasalara tanıttı. Honor’un tanıttığı cihazlar içinde en çok ilgi gören cihazı Honor View 30 Pro oldu. Yeni amiral gemisiyle piyasaları alt üst edeceği düşünülen Honor’un büyük bir kitle tarafından da tercih edileceği düşünülüyor.

Honor View 30 Pro’nun Özellikleri

Ülkemizde beğenilen bir cep telefonu markası olan Huawei, yüksek fiyatlı oluşu sebebiyle çoğu kişi satın alma konusunda sıkıntı yaşıyor. Honor markası ise Huawei’deki özellikleri taşıdığı halde makul fiyatlara sahip olduğundan daha büyük bir kitleye hitap ediyor. Tanıtımını yaptığı ürünleri içinde özellik ve zarafetiyle tasarım harikası bir görünüm sunan View 30 Pro’nun, fiyat bakımından da beklentileri karşılayacağı görülüyor. Full Hd ekran tasarımı, yüksek çözünürlük ve 6 Gb’lık güçlü hafızasıyla gençler tarafından tercih edileceği düşünülüyor. View Pro’yu diğer modellerden ayıran bir diğer etmeni de hızlı şarj etme özelliğinin bulunması oluşturuyor. Cep telefonu kullanıcılarının şarj sorununu düşündüğümüzde View 30 Pro’nun bu özelliği sayesinde çoğu kişi tarafından tercih edileceğini düşünebiliriz.

Honor View 30 Pro Ne Zaman Türkiye’ye Gelecek?

Honor’un, yeni amiral gemisi View 30 Pro için düzenlediği lansmanda piyasaya çıkış tarihi hakkında bir detay vermediği görülüyor. İlk olarak Rusya piyasasında satışa sunulacağı duyurulan cihazın, yoğun bir grup tarafından da tercih edileceği düşünülüyor. Lansmanda cihaz için tahmini bir satış rakamı da duyurulurken, View 30 Pro’nun fiyatının tahmini olarak 584 Dolar civarında olacağı belirtiliyor. Rusya’dan sonra ülkemizde de satışa sunulacak olan View 30 pro için hafif bir telefon ibaresi de kullanılıyor.

Çin Teknolojisinin En Özel Telefonu

Honor’un büyük bir organizasyonla tanıttığı View 30 Pro’nun Çin teknolojisinin en özel ürünlerinden biri olduğu görülüyor. 6 Gb teknolojisiyle üretilmiş oluşu, güçlü bir hafıza taşıdığını ortaya çıkarırken, çift kameralı ve arka yüzeyinin 5 katmanlı oluşuyla tasarımındaki farklılıkları da ortaya koyuyor. Akıllı telefonlarında değişim yapmak isteyenler için özel bir nüans sağlayan Honor View 30 Pro’nun Türkiye’de piyasaya çıkacağı tarih teknoloji tutkunları tarafından takip ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir