Ttec uzun yıllar önce kurulmuş bir teknoloji markasıdır. Ürettiği mobil aksesuarlar ile adından çokça söz ettirir. Yine ürettiği bluetooth kulaklıklar ile kullanıcılara yüksek kalitede kullanım ve kolay tasarımlar sunarak beğenilerini kazanır. Her an her yerde evde, iş yerinde, dışarıda müzik dinleme, cep telefonuyla konuşma imkânı sunan ttec bluetooth kulaklıklar oldukça kullanışlı tasarımları ile adından söz ettirir.

Bluetooth kulaklıklar nedir, ne işe yararlar?

     Bluetooth kulaklıklar her gün değişen ve gelişen bir teknolojiye sahip olduğumuz bu çağda kablosuz hayata uyum sağlamaya çalışan ve bu amaca yönelik üretilen teknoloji ürünüdür. Bu kulaklıklar telefonla gerçekleştirdiğimiz tüm eylemleri kablosuz bir şekilde kulaklıkla gerçekleştirebilmemiz için üretilmişlerdir. Kablolar ile uğraşmadan dışarıda, evde, sporda veya bunun gibi cep telefonu ile gerçekleştirebileceğiniz müzik dinleme ve telefonla konuşma gibi eylemleri yapabilmenizi sağlarlar. Ttec bluetooth kulaklıklar oldukça yüksek teknolojiye sahiptirler.

     Bluetooth kulaklıkları kullanmak telefonla normal bir şekilde kulağa yaklaştırarak konuşmaktan daha sağlıklıdır. Çünkü telefonu direk kulağa yaklaştırmak beyne radyasyon sinyalleri gitmesine neden olurken bluetooth kulaklıklar buna neden olmaz. Ayrıca bluetooth kulaklıklar kablosuz olmaları nedeni ile hareket özgürlüğü sağlar ve kablolara bağımlı kalmadan cep telefonunuzu çantanızdan veya cebinizden bile çıkarmadan telefonla konuşmanıza veya müzik dinlemenize olanak tanır.

Ttec AirBeat Lite Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth 2KM129B

  • Ttec AirBeat Lite Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth 2KM129B oldukça hafif bir şekilde tasarlanması sebebi ile hem kullanım hem de taşıma kolaylığı sağlar.
  • Oldukça berrak ses kalitesi sayesinde yüksek kalitede müzik dinleme deneyimi sunar.
  • Kulaklık üzerinden gelen çağrılara kolaylıkla cevap verebilmenize olanak tanır.
  • 4 saat boyunca kesintisiz müzik dinleme keyfini yaşayabilmeniz için uzun ömürlü pil gücüne sahiptir.
  • Sadece bir kere şarjdan sonra 4 saat boyunca kesintisiz kullanabilirsiniz. Ayrıca şarj kutusuyla beraber 30 saate kadar kullanım imkânı sağlar.
  • Charge&go teknolojisine sahip olduğu için sadece 15 dakika şarj etseniz dahi 1 saat boyunca kulaklığınızı kesintisiz kullanabilirsiniz.

Detaylı inceleme sağlamak ve ürünü satın almak isterseniz cincin.com.tr adlı adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir