TTEC KULAKLIKLAR

     Ttec teknolojinin yeniliklerini takip edip ayak uyduran önemli ve kaliteli markalar arasında yer alıyor. Yine insan hayatını kolaylaştıran teknoloji aksesuarları da üretmeye devam ediyor. Aynı zamanda kablolu ve kablosuz olmak üzere farklı şekiller ve tasarımlarla kulaklıklar üretiyor. Bu kulaklıkları kullanarak müzik dinlemenin yanı sıra aynı zamanda cep telefonunuza gelen çağrıları cevaplama gibi eylemleri de gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınızın her alanında yanınızdan ayırmayacağınız bu kulaklıkları her yerde kullanabileceksiniz.

     Cep telefonlarımız gibi kulaklıklarımız da hayatımızda önemli bir yere sahip. Dışarıdayken, müzik dinlerken, telefon görüşmesi yaparken, spor yaparken ve hatta oyun oynarken bile sürekli bizimle beraberler. Kulaklık alırken seçeceğimiz kulaklığı genel olarak ihtiyacımıza göre belirliyoruz. Aldığımız kulaklığı nerede ve ne amaçla kullanacağımız bu durumda önemli bir özellik. Eğer araba kullanırken kullanmak için alıyorsak mutlaka bluetooth kulaklıklardan yararlanırız. Ayrıca oyun oynarken kullanmak istiyorsak kulak üstü kulaklıklardan daha çok yararlanıyoruz. Bunun yanı sıra alacağımız kulaklığı spor yaparken kullanacak isek hareket özgürlüğü sağlayan kablosuz kulaklıklardan yararlanıyoruz. Spor için kullanılacak kulaklıkları alırken özellikle su ve terden etkilenmemesi önemli bir özellik.

Ttec Airbeat Duo Bluetooth Kulaklık Siyah 2KM127S

  • Ttec Airbeat Duo Bluetooth Kulaklık Siyah 2KM127S yeni nesil tasarımı ve ileri teknolojisi ile extra güçlü ses kalitesi ile derin bas ve çift dinamik sürücüye sahiptir.
  • Ttec Airbeat Duo Bluetooth Kulaklık Siyah 2KM127S pratik ve hafif tasarımı ile kolayca gelen aramalarınızı kolayca yanıtlayabilirsiniz.
  • Ttec Airbeat Duo Bluetooth Kulaklık Siyah 2KM127S akıllı telefonunuzdan izlediğiniz video veya filmin görüntüsü ve kulağınıza gelen sesi senkronize ederek ses ve görüntüyü aynı anda yakalamanızı sağlar.
    • Ttec Airbeat Duo Bluetooth Kulaklık Siyah 2KM127S kulaklığın içinde bulunan truewireless teknolojisi ile kablosuz bir şekilde kusursuz ses akışı sağlar.
    • Tek şarj ile tam yedi saat boyunca kesintisiz kullanım sağlar. Şarj kutusu ile beraber otuz saate kadar kullanım sağlamanıza yardımcı olur.
    • Tüm akıllı telefonlar ve cihazlarla uyumludur. Ve ayrıca tere ve suya dayanıklı yapısı ile spor yaparken de rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz.

Daha fazla ürün incelemek ve bu ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz cincin.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir