Samsung Z Flip Samsung’un kullanıcıları için çıkardığı yeni bir teknolojik üründür. Samsung Z flip karşımıza ilk katlanılabilir telefon olarak karşımıza çıkıyor. 6.7 ekranı boyutu ile kullanıcı açısından çok rahat bir kullanım sunuyor. Bu telefonlar aynı zamanda kapağı kapatıldığında fotoğraf makinesi şeklini de alıyor. Samsung’un çıkardığı bu ürün, yeni olması ve kur farkının fazla olması nedeniyle biraz pahalı olarak karşımıza çıkıyor. Yüksek fiyat ile satışa çıkan bu ürün fiyat olarak alıcıların gözünü korkutuyor ama çektikleri fotoğraflar ile kullanıcılarının göğsüne bir nebze de olsa su serpiyor diyebiliriz.

Samsung Z Flip Teknik Özellikler

Samsung z flip in diğer rakiplere fiyat ile kıyaslarsak çok güzel bir sonuç elde edemeyiz. Samsung z flip 256 gb gibi büyük bir depolama ile karşımıza çıkan bu telefon çektiği fotoğrafların fazla yer kaplaması nedeni ile buna ihtiyaç duyuyor. Ram kapasitesi 8 gb olan bu telefon fotoğraf çekme ile beraber yanı sıra oyunlarda da çok iyi bir performans tanıyor ama bu fiyatın yarısına da başka marka bu özellikte telefonlar oldukça fazla bulunuyor. İşlemci olarak snapdragon 855’i tercih eden samsung kaliteden ödün vermiyor.

Telefon oldukça hızlı bir telefon yanı sıra çok iyi fotoğraflar çekiyor ve çok başarılı bir oyun deneyimi yaşatıyor. Fiyatının hakkını veren bu telefon satışa yeni sunulduğu itibaren çok ilgi görmüştür. Bu telefon’un en önemli özelliği gece çekilen fotoğrafların bile mükemmel görünmesidir. Sanki gündür hoş bir ışıkta fotoğraf çekiyor izlenimi veren samsung z flip bu nedenle çok ilgi gördüğü detaylara yansımaktadır.

Samsung Z Flip İle Diğer Marka Telefonların Karşılaştırılması

Samsung z flip oyun düşkünlerinin pek tercih etmediği, fotoğraf çekmeyi seven kişilerim çok tercihi olan bir telefondur. Bu yüzden diğer telefonlardan daha az satılmasının da bir nedenidir. Xiaomi ve oppo gibi günümüzde birçok marka telefon üretiyor ve bu markalar fiyat performans olarak çok ilgi görüyor. İlerleyen günlerde birçok kullanıcı tarafından tercih edilebilecek ürünler arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir