Oppo Türkiye pazarına hızlı giriş yapmış bir markadır. Orta segment ayarında telefon arayanlar için uygun modelleri bulunmaktadır. En beğenilen modelleri arasında oppo a9 da yer almaktadır. Telefon alanında sürekli yenilikler olmakta ve neredeyse bu hıza yetişilemeyecek seviyeye gelinmiştir. Bu noktada insanlar telefon alırken çok ayrıntılı bir inceleme içerisine girmekte ve buna göre alışveriş yapmaktadır. Telefon alırken özellikle kamera kalitesini gözeten kişiler için son derece uygun bir model sunan Oppo, reklamları ile çok büyük bir ilgi uyandırmaktadır.

Oppo A9 Tasarımı

Son derece şık bir tasarıma sahip olan Oppo a9, farklı renk seçenekleriyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Arka tarafında yer alan cam yüzey leke tutsa dahi, son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Dayanıklı telefon arayışında olanların gözü kapalı bir şekilde alabileceği telefonlar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda çizilmelere karşı da dayanıklıdır. Telefon ilk alındığında kutusunun içerisinde silikon kılıfta yer almaktadır. İsteyen bu kılıfla birlikte kullanarak da telefonunu daha güvenli hale getirebilir. Kullanacağınız kılıf telefon modelinin geri planda kalmasının da önüne geçiyor.

Oppo A9 Almak İçin Nedenler

Tasarım şıklığıyla birçok telefon modeli ekarte etmiş görünmektedir. Sadece bunun için bile bu telefon satın alınabilir. Ekstra olarak kamera özellikleri de telefonun alınması için yeterli sebeplerdendir. Üstünde bulunan ekran koruyucu sayesinde telefonun ekranının kırılma riskinin önüne geçiliyor. Sürekli telefonunu düşüren kişiler için bu telefon biçilmiş kaftan olarak görülebilmektedir. 6.5 inç ekranı sayesinde telefondan dizi ya da film keyfinin yaşanmasına yardımcı oluyor.16 megapiksel ön kamerası sayesinde çok güzel selfieler çekilmesine yardımcı oluyor. Yeni gelen mesaj ya da pilin tamamen dolduğunu görmek için geliştirilen led ışık, telefon kullanıcısının kullanımını kolaylaştırıyor. Rahatla basılacak şekilde geliştirilmiş tuşlarıyla ve jak girişiyle eşsiz bir müzik dinleme deneyimi sunuyor. 720/1600 piksel çözünürlüğü sayesinde çok güzel kareler yakalanmasına yardımcı oluyor. Özellikle iyi bir multimedya deneyimi yaşamak isteyen kişiler bu telefonu aldıktan sonra herhangi bir pişmanlıkla karşılaşmamaktadır. Stereo ses etkisi deneyimi yaşamak isteyenler için geliştirilen çift hoparlörü sayesinde, yeterli seviyede sese ulaşılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir