Ev hanımlarının büyük yardımcısı bulaşık makineleri gelişen teknoloji ile beraber daha çok işlevsel ve kullanışlı hale gelmiştir. Sektörün öncülerinden olan LG’nin LG Dfb512fp A++ Quad Wash teknolojisini yakından inceleyelim

      TrueSteam: Güçlü temizlik ve daha az su lekesi sunan LG TrueSteam bulaşık makineleri, bulaşıkların önceden yıkanması veya yeniden yıkanmasına gerek duymadan tasarruf sağlar. Döngünün başlangıcındaki bir buhar patlaması, sert keklere nüfuz eder ve çözer, kırılmaya yatkın ince camları temizlemede  kolaylık sağlar. Kurutma sırasında ikinci bir buharlama, su lekelerinin% 60’a * kadar giderilmesine yardımcı olur.

     Özel QuadWash ™ teknolojimiz bulaşıkları tek yıkamada temizler. Sadece iki yerine dört püskürtme koluyla LG QuadWash, tüm döngü boyunca birden fazla açıdan bulaşıkları güçlü bir şekilde temizlemek için dönerken ileri geri dönen Multi-Motion kolları kullanır.

     EasyRack Plus’ın gücü ile geride hiçbir bulaşık kalmaz. Üç yükseklik ayarına sahip olan üst raf, aşağıdaki üst veya büyük tavalarda uzun boylu bardaklarda yer açmak için zahmetsiz ve sorunsuz bir şekilde ayarlanır. Özelleştirilebilir dişler, temizleme performansından ödün vermeden tüm şekil ve boyutlardaki tabakları eklemek için daha fazla esneklik sunar. Bu şekilde, daha fazla bulaşık yerleştirebilir ve daha az yük çalıştırabilirsiniz.

      LoDecibel ™ Çalışması: En sessiz bulaşık makinelerimiz LoDecibel çalışmasına sahiptir (40 dB ila 48 dB arasında), fısıltı sessizliğinde çalışır, böylece bulaşık makinesini gece veya gündüz istediğiniz zaman çalıştırabilirsiniz.

     Inverter Direct Drive ™ Motor: LG’nin verimli Inverter Direct Drive ™ motorunda daha az hareketli parça vardır ve kayış yoktur – bu da güçlü temizlik sağlayan enerji tasarruflu bir bulaşık makinesi sağlar. O kadar güvenilir bir performans sergiliyor ki daha fazla gönül rahatlığı için 10 yıllık sınırlı garanti ile destekleniyor. Ayrıca, sessiz çalışma gününüzü aksatmaz. LG, motoru 10 yıl garantiyi güvenle sağlamaktadır.

     Eviniz ve aileniz için en iyi bulaşık makinesi hayatınızı güzelleştirecektir. LoDecibel teknolojisi, sessiz bir Inverter Direct Drive motoru, SmartThinQ entegrasyonu, parmak izi geçirmez yüzeyler ve daha fazla bulaşık daha verimli bir şekilde yıkamanızı sağlayan yenilikler ile LG Dfb512fp A++ Quad Wash Teknoloji Bulaşık Makinesi işinizi görecektir. Ürünü cincin.com.tr adresimizden detaylı inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir