Kış aylarının gelmesiyle beraber elektrikli ısıtıcılar başta olmak üzere tüm elektronik sobalar evlerde yerini almaya başladı. Günümüzün vazgeçilmez enerji kaynağı olan elektrik her alanda kullanıldığı gibi kış aylarında daha bir yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle ısınma alanında başrol oynayan elektrikli ısıtıcı sobalar ekonomik anlamda her ne kadar çok tercih edilmese de günümüz teknolojisi kullanılarak üretilen elektrikli ekonomik ısıtıcılar sayesinde oldukça tasarruf sağlamaktadır. Özellikle evde bir bebek var ise işte o zaman elektrikli ısıtıcılara daha çok ihtiyaç duyuyoruz. Her evde doğalgaz kullanılmayabilir doğal gaz olmayan evlerde en çok tercih edilen ya odun, kömür sobası ya da elektrikli ısıtıcı sobalardır. Evlerinin kirlenmemesini isteyenler genellikle ısıtıcı olarak fanlı elektrikli sobaları tercih etmektedir.

Soğuk Havada Odanızı Kolay Isıtın

    Kış aylarında özellikle çok soğuk geçen günlerde odanızı ısıtmanın en kolay yollarından biri elektirikli fanlı ısıtıcılardır. Hem pratik hem de ekonomik olduğundan bütçenize katkı sağlamasının yanı sıra odanızı sıcak bir şekilde ısıtır. Bu konuda sınıfının en iyilerinden biri olan Sinbo elektrikli ısıtıcı soba SFH-3393 2000 Wat hem ısıtma hemde soğutma özelliği ile 4 mevsim kullanımıyla dikkatları üzerine çekmektedir. Fanlı ısıtıcı olduğundan dolayı kış aylarında odanızı ısıtır yaz ayalarında ise odanızı serinletir.

Sinbo Fanlı Elelktirikli Isıtıcı Soba Özellikleri

2 güç kademesi

* Soğuk ve sıcak üfleme özelliği

* Kolay taşınabilir kompakt ve ergonomik tasarım

* Termostat özelliği

* Aşırı ısınmaya karşı otomatik kapanma

* 2 Kademeli ısıtma: 1000W/2000W

* Soğuk ve sıcak üfleme imkanı

* Ayarlanabilir termostat kontrolü

* Termal otomatik akım kesici

* Aşırı ısınma koruması

* Güvenlik sigortası

* Rahat taşıma tutacağı

* AC230V, 50Hz, 2000W

Sizler de kış aylarında rahatça kullanabileceğiniz ekonomik fanlı bir elektrikli soba kullanmak istiyorsanız. Sinbo fanlı ısıtıcı elektrikli soba 200 watt SFH-3393 modelini incelemelisiniz. Ürünü cincin.com.tr sitemizden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir