Karantina günlerinde can sıkıntınızı giderecek film tavsiyeleri herkesin bu sıkıntılı günlerde araştırdığı bir konudur. Tüm ülkeyi etkisi altına alan corona virüsten korunmak için ülke genelinde bir karantina oluştu. Halkın %95 i evlerine çekilmek zorunda kaldı. Ve dış dünya ile bağlantısını koparan insanların evde can sıkıntısını gidermek için her türlü yola başvurdu. Bu salgın nedeniyle evde zaman geçirenlerin can sıkıntısına iyi gelecek bazı yerli ve yabancı film listesini değerlendirmeye alabilirsiniz.

Can Sıkıntısı İçin Komedi Filmleri

Bu daraltıcı günlerin imdadına yetişen komedi filmlerden bir kaçını şu şekilde sıralanabilir.

  • Recep İvedik

Hatta Recep İvedik’in tüm serisini kahkahalarla izleyebileceğiniz eğlenceli vakit geçireceğiniz bir komedi filmidir.

  • Organize İşler Sazan Sarmalı

Yılmaz Erdoğan’ın hem yönettiği hem de oynadığı bir aksiyon komedi filmidir. Başarılı komedi filmi arayışında olanlar için idealdir.

  • Hep Yek 3

Özgür Bakırın yönettiği komedi bir filmdir. Komedi bakımından son derece iyi filmler arasında yer alıyor. Karantina günlerinde izlenebilecek iyi filmler arasındadır.

  • Üç  İdiost

Hem eglenceli, hem komedi hem düşündürücü hem dram her türlü duyguyu barındıran kaliteli bir filmdir. Hint filmdir ve aynı zamanda ülkenin yöresel dansları da filmde fazlaca kullanılmıştır.

 Karantina Günlerinde Can Sıkıntınızı Giderecek Dram Film Tavsiyeleri 

Duygu dolu bir zaman geçirmek için bu filmleri mutlaka izlemeniz tavsiye ediliyor.

Koğuştaki mucize: Yaşanan bir cinayet sonrası suçsuz yere idam cezasına çarptırılan Memo’nun hikâyesi anlatan bir dram filmidir.

Her Çocuk Özeldir 2007 yılının en çok izlenen filmidir. Hollywood’un Oscar’ı olan bu film duygu dolu bir Hint filmidir.

Propaganda: Kemal Sunal’ın son filmidir. Oğlu Ali Sunal ile çektiği ilk ve son filmi olmuştur. Duygu yüklü gerçek bir hikâyeden uyarlanmıştır.

İki Dil Bir Bavul: Belgesel tarzında olan bu film, dilini bilmediği bir yere öğretmen olarak atanan öğretmenin hikâyesi ve yokluk içinde yasayan çocukları konu alan bir filmdir.

Mucize: Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği ve oynadığı gerçek bir yaşam hikayesidir.

Benim Adım Khan Ve ben terörist değilim” : sloganıyla filme adını veren hem güldüren, hem ağlatan duygusal bir Hint filmidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir