KAMP ÇADIRLARI

     Çoğumuz doğa ile iç içe olmayı ve şehrin gürültüsünden kaçıp doğaya kaçmayı seven insanlarız. Bazen yalnız kalmak bezen de sevdiklerimizle huzurlu zaman geçirmek için doğayla buluşuruz. Şehrin kalabalığı ve gürültüsünden uzak kısa molalar ve tatiller için kamp yapmak her zaman güzel bir seçenek olmuştur. Kamp çadırları ile kamp yapmak doğanın sessiz huzuru içinde ve yıldızların altında geçirilen gecelerin güzelliği herkese iyi gelir. Bunun gibi gecelerde eviniz olan kamp çadırları en büyük rahatlığı sağlıyor sizlere. Mevsimine göre seçilen kamp çadırları doğadaki gecelerinizi en iyi şekilde geçirmenizde en büyük yardımcınız oluyor.

Kamp çadırında dikkat edilmesi gerekenler

     Çadır kurarken çadırı doğru yere kurduğunuzdan emin olmalısınız. Çadırın suya dayanıklılığı ve mevsime uygun olup olmadığı önemli faktörler arasındadır. Çadırı kurduğunuz bölgeye rüzgarın esme açısı ve ayrıca çadırın bulunduğu yere sabitlenmesi önemli detaylardan biridir. Bu ve bunun gibi çadır kurma zahmetine girmek istemeyen kampçılar kendi kendine pratik bir şekilde kurulabilen kamp çadırlarından faydalanabilirler. Kendiliğinden kurulabilen kamp çadırlarını rüzgârsız hava şartlarında yere çakmanıza da gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

     Kamp çadırı alırken dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir tanesi de çadırda kaç kişinin kalacağıdır. Tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik veya dört veya daha fazla kişiler için üretilen çadırlardan ihtiyacınıza uygun olanını seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra önemli faktörler arasında yer alan bir diğer özellik ise kamp çadırının bulunduğunuz mevsime uygun olup olmadığıdır. Bu kamp çadırları ise üç mevsim ve dört mevsim kamp çadırları şeklinde gruplandırılır. Bu kamp çadırlarından bulunduğunuz mevsime uygun olanları seçmeniz hayati önem taşır.

Redwood Olea Palm 260 4 Mevsim 3 Kişilik Kamp Çadırı

  • Redwood Olea Palm 260 4 Mevsim 3 Kişilik Kamp Çadırı manuel kuruluma sahiptir.
  • Redwood Olea Palm 260 4 Mevsim 3 Kişilik Kamp Çadırı eni 260 cm ve boyu ise 205 + 180 cm dir.
  • Redwood Olea Palm 260 4 Mevsim 3 Kişilik Kamp Çadırı yüksekliği 150 cm dir.
  • Redwood Olea Palm 260 4 Mevsim 3 Kişilik Kamp Çadırı üç adet kapıya sahiptir ve üç kişinin kalabileceği şekilde tasarlanmıştır.
  • Redwood Olea Palm 260 4 Mevsim 3 Kişilik Kamp Çadırı iki adet tentesi bulunmaktadır. Dört mevsim özellikli olması sebebi ile her mevsimde ve tüm hava koşullarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve ürünü incelemek isterseniz cincin.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir