Huawei p40 Pro Plus yeni teknolojisi ile çekici hale geliyor. Özellikle teknoloji tutkunları yeni çıkan telefonları yakından takip ederler. Bunu yaparken de bazı özellikleri göz önünde bulundururlar. Bu özellikler çoğu zaman kamera, hafıza, pil gücü gibi özellikleri kapsamaktadır. Yeni çıkan her telefonda da bu tür özellikler araştırılır. Kamera özellikleri her telefonda öncelikler arasında yer alır. Huawei p40 pro plus telefonunun özellikleri de bu telefona olan ilgi ve merakın artmasına sebep oluyor. Huawei’in son tanıtılan serisinde bulunan 3 telefonda da 4 arka ve 3 ön kamera dikkat çekmektedir. Sanal lansman ile tanıtılan telefonlar baya kullanışlı görünüyor.

Huawei p40 Pro Plus Özellikleri

Huawei dünyanın önde gelen teknoloji firmaları arasında yer alır. Son tanıtılan telefonlarda üst çözünürlük dikkatleri çekiyor. Ayrıca dikkat çekici ekranları da beğenilmesine neden oluyor. Üst düzey 5G özellikleriyle ve modern tasarımlarıyla, diğer telefonlardan daha ön planda bulunuyor. Dörtlü kavisli ekran tasarımı sayesinde hem sonsuz bir ekran deneyimi yaşatıyor hem de şıklığıyla gözleri kamaştırıyor. Kavisli ekranı sayesinde daha sağlıklı bir izleme sağlayan Huawei p40 pro plus, önceki modellerden daha ergonomiktir. Bu telefonu almak isteyen kişiler için 5 renk seçeneği sunulmaktadır. Bunlardan ikisi mat üçü de parlaktır. Buz beyazı, derin deniz mavisi, siyah, pembe altın ve gümüş buz renklerinden birini tercih ederek sizde bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Fiyatları

Türkiye’ye yeni giriş yapan ve Huawei’in yeni tanıtılan bu telefonu için henüz fiyat bilgisi tanımlanmamıştır. Avrupa’da 1533 dolar olarak satışa sunulan telefon büyük bir ilgiyle karşılanacak gibi görünüyor. Hem farklı renk seçenekleri, hem şık tasarımı sayesinde akıllı telefon kullanan kişilerin yakın merceği altına girebilir. Haziran 2020’de satışa girmesi beklenen bu telefon, Türkiye’de satışa sunulacaktır. Ekran parmak okuyucusu, 50 mp çözünürlük, 3x telefoto sensör gibi özellikleriyle ön plana çıkan bu telefon, Huawei’ın başarılı telefonlardan başı çekiyor. Ultra geniş açılı lensi, arka kamera ve ön kamera çözünürlüğü, özellikle telefondan fotoğraf çekmeyi seven kişilerin yakından takip etmesi ve incelemesi gereken telefonlar içerisinde bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir