Gopro Hero 8 Black bir aksiyon kamerasıdır. Bugüne kadar tasarlanmış ürünler arasında en sarsıntısız olan ve çok yönlü özelliği bulunan bir ekipmandır. Küçük ve düzenli tasarımı sayesinde taşıma zorluğu yaratmaz. Önceki tasarımlara göre bağlantı ve pil değişimi daha kısa sürede yapılır. 15 ten fazla sesli komutu vardır. Gelişmiş ses yalıtımı sayesinde yol ve titreşim sesini filtreleyerek net bir ses kalitesi sunar. Lensler darbelere karşı iki kat daha dayanıklıdır. 10 metreye kadar su geçirmez özelliği vardır. Su altında, havada ve karada en net resim ve video çekimi için eşsiz bir deneyim sunar.

 Gopro Hero 8 Black Özellikleri

Gopro Hero 8 Black özellikleri geniş bir yelpazeye sahiptir. HyperSmooth 2.0, Time Warp 2.0, Superphoto + HDR,  LiveBurst, Dijital Lens, Night Lapse Video, 1080p Canlı Yayın, Ses İle Kontrol, Gelişmiş Rüzgar Gürültüsü azaltma özellikleri ile öne çıkan ürünlerden biridir.

Tüm Fotoğraf Modları İçin RAW, hazır ayarlar, dokunmatik ekran, ekran kısayolları, Touch Zoom, Portre Çekimi, Short Clips, Fotoğaf Zamanlayıcı, Su Geçirmez (10 metreye kadar) özelliği vardır.

Darbelere Dayanıklı, 8x Ağır Çekim, 1080p240 Video, 100 Mbps Hız, GPS + Hareket Sensörü, Hevc Video formatı, Mimik Ve Ortam Algılama, Otomatik Yedekleme, Hızlı Şarj ve modern tasarımı ile rakiplerinin önüne geçmeyi başarmıştır.

Kamera Nerelerde Kullanılır?

Gopro Hero 8 black kamera, aksiyon denince akla gelen hemen hemen her yerde anıları ölümsüzleştirmek için kullanılabilir. En kısa söylemle hareket halinde kullanılabilen kamera türüdür. Sörf, dalış, tırmanma,  paraşüt ile atlama, yarış, bisiklet kullanımı gibi aksiyon içeren sporları yaparken vücudun her hangi  bir yerine sabitlenip en zorlu çekimler kolayca yapılır. Gpro Hero 8 Black marka Aksiyon kamera, normal kameralar ile çekilmesi mümkün olmayan video ve fotoğraflar çekmeyi mümkün kılar. Atlamak, uçmak, zıplamak gibi aksiyonları ölümsüzleştirmek için tasarlanan bu ekipman rakiplerine göre sınıf atlamıştır.  Anlık görüntüleri sosyal medyada sevdiklerinizle paylaşabilmek için 15- 30 saniye aralığında çekim modu bulunmaktadır. Kullanıcı için her türlü kolaylık ve ergonomik yapı düşünülmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir