Günümüzde en çok kullanılan ve hayat kurtaran frecamp malzemeleri her alanda kullanılmaya devam ediyor. Özellikle doğayla iç içe ve gezmeyi sevenlerin tercih ettiği freecamp malzemeleri bir çok alanda kullanılmakta olup özellikle kampçılar tarafından tercih konusu olmuştur. Bunun yanı sıra gündelik hayatımızda işimize yarayacak olan bir çok ürün bulunmaktadır. Bunlardan bir taneside şişirme pompasıdır. Şimdi sizlere çok kaliteli ve kullanışlı bir hava şişirme ürünü olan FreeCamp Senox Pompa 12V ürününden bahsedeceğim.

FreeCamp Senox Pompa 12V Nedir

FreeCamp Senox Pompa 12V çıkışlı bir şişirme ve söndürme cihazı olarak kullanılmakta olup gündelik hayatımızda işimizi kolaylaştıran bir üründür diyebiliriz. Bu ürün ile şişme yatakları, çadırları ve aklınıza gelecek bir çok şişme ürünleri bu cihaz sayesinde kolayca şişirebilirsiniz. 

Söndürme Ünitesi 

FreeCamp Senox Pompa sadece şirşirme değil söndürme alanında da kullanılmaktadır. Bu cihaz ile şişirilen ürünleri tekrardan indirebilir ve eski haline getirebilirsiniz. 2 yönlü kullanım avantajı sayesinde kolay yönetilebilir bir sisteme sahiptir.

FreeCamp Senox Pompa 12V Kullanımı

Öncelikle cihazı çalıştırmak için uygun bir 12 volt çıkışlı bir elektrik girişine ihtiyacınız vardır. Eğer dışarıda kullanacaksanız bir aracınız varise 12v çakmak girişi ve dönüştürücü işinizi görecektir. Elektrik bağlantısı yaptığımız cihazı uygun şişirme bölümüne ağzını yerleştirin ve açma tuşuna basın. Şişirme cihazının ağzının hava almadığından emin olun aksi halde cihaz zarar görebilir. 

Şişirmiş olduğunuz ürünü tekrar eski haline getirmek için söndürme seçeneğini kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, önceden şişirmiş olduğunuz ürününüzün valfini açın ve daha sonra cihazı elektriğe bağlayın. Elinizde bulunan cihazın uygun olan dönüştürücüsünü taktıktan sonra söndürmek için çalıştırın. İşte bu kadar basit bir kullanıma sahiptir. 

Tüm şişirme ve söndürme işlemleri için FreeCamp Senox Pompa 12V cihazı fiyat ve performans açısından en kaliteli en kullanışlı ürünler arasında yerini almıştır. Cincin.com.tr sitemizden ürünü detaylı inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir