FIRINLAR

     Evimizin vazgeçilmez alanı mutfaktır. Çeşit çeşit yemekler ve tatlılar yapmak için mutfaklarımız en sevdiğimiz alanımızdır. Mutfakta vazgeçilmez olan yarımcılarımız ise fırınlarımız ve ocaklarımızdır. Piyasada birbirinden donanımlı ve farklı özelliklere sahip birçok fırın modelleri ve çeşitleri bulunuyor. Teknolojinin gelişmesiyle beraber mutfakla ilgilenen insanların en gerekli yardımcılarından olan fırınlarda teknolojiye ayak uydurarak her gün gelişimini sürdürdü. Durum böyle olunca fırınlar hayat kurtaran teknolojilerden birisi haline geldi. Fırın çeşitleri ve modelleri arasında oldukça sık tercih edilen ankastre fırınlar ve bunun yanı sıra turbo fırınlar, mikrodalga fırınlar, mini fırınlar ve eski günlerden kalan ama hala oldukça tercih edilen davul fırınlar yer alıyor. Birçok fırın çeşitleri ve modelleri arasından mutfağınızın uygunluğuna göre ihtiyacınız olan fırını belirleyip satın alabilirsiniz.

     Mutfaklarımızın olmazsa olmazlarından olan fırınlarınızı oldukça sık kullanıyoruz. Eğer çok fonksiyonlu bir fırına sahip olmak veya mevcut fırınınızı yenisi ile değiştirmek isterseniz satın alabileceğiniz birçok çeşit bulunuyor. Fırın satın alırken dikkat etmeniz gereken noktalar da bulunuyor. Öncelikle fırında yemek veya herhangi bir şey pişerken kapağın sürekli açılıp kapanması ısı kaybına neden olur ve yemeğiniz düzgün pişmez. Bunun önüne geçmek için pişirmeyi kontrol etmek adına kapağı cam olan fırın modellerinden tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra temizliğinin kolay olması için çıkarılıp temizlenebilen kapağa sahip olan fırınlardan tercih etmelisiniz.

Altus AL 585 GTB Ocaklı Fırın (SİYAH)

  • Altus AL 585 GTB Ocaklı Fırın (SİYAH) solo tip bir fırındır.
  • Fırın içi aydınlatma sayesinde yemeğiniz pişerken fırın kapağını açmadan gözlemleyebilirsiniz.
  • 5 adet kademesi mevcuttur. Aynı anda 5 yemek pişebilir.
  • Buz çözme fonksiyonu sayesinde dondurulmuş gıdalarınızı pişirmeden buzunu çözebilirisiniz.
  • Çıkarılabilir kapağı sayesinde kolaylıkla temizleyebilirisiniz.
  • Led ekran göstergesi ve dokunmatik kontrol düğmeleri sayesinde pratik bir kullanıma sahiptir.
  • Çocuk kilidi sayesinde güvenli bir şekilde kulanım sağlayabilirsiniz.
  • Sekiz adet pişirme fonksiyonuna sahiptir.
  • Basit buharlı temizleme özelliği mevcuttur. Bu sayede fırınınızın içini kolayca temizleyebilirsiniz.

Bu ürün ve bunun gibi birçok ürünü incelemek ve daha detaylı bilgi almak isterseniz cincin.com.tr adlı sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir