BUZLUK SOĞUTUCULAR

      Dış mekânlarda gezintiye çıktığınızda veya ormanlık alanlarda kamp yapmaya gittiğinizde, sıcak yaz günlerinde plajda yanınızda içeceklerinizi taşıyabileceğiniz veya soğuk tutmak isteyeceğiniz yiyecekleri taşıyabileceğiniz bir yardımcıya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu ve bunun gibi durumlarda yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz buzluk soğutucular ihtiyacınız olan tek şey. Buzluk soğutucular içerisindeki soğuk havayı muhafaza ederek içerisine koyduğunuz içeceklerin soğuk kalmasına yardımcı olur. Bu soğutucu buzluklar portatif ve kolay taşıma rahatlığıyla piknikte, plajda, kampta yanınıza alabileceğiniz en büyük yardımcılarınızdan olacak.

     Farklı boyutlarda ve litrelerde üretilen buzluk soğutucu modellerinden ihtiyacınıza uygun olanını seçip yanınızda taşıyabilirsiniz. Aracınızın bagajında da rahatlıkla taşıyabileceğiniz buzluk soğutucular dışarıdaki sıcaklığı ve güneş ışınlarını izole ederek soğukluğunu korur böylece açık havada kullanılmaya uygun hale gelir. Buzluk soğutucuların sadece silerek temizliğini kolay bir şekilde yapıp sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Taşıma kolaylığı sağlaması açısından kulplu üretilen buzluk soğutucular oldukça da hafif olmaları sebebi ile sizleri yormadan taşıma kolaylığı sağlar. Ayrıca sert plastikten üretilmeleri sebebi ile oldukça dayanıklıdırlar.

     Buzluk soğutucuların bazı modelleri tekerlekli olarak üretilmiştir. Ayrıca çekecek kulpları bulunan bu modeller her alanda soğutucu kolaylıkla taşıma imkânı sunuyor. Dayanıklı yapılarıyla üretilen tekerlekleri sayesinde tüm zeminlerde içerisinde bulunan yiyecek ve içecekler zarar görmeden taşıyabilirsiniz. Ayrıca kokuları muhafaza etme özelliği ile buzluk soğutucuları pikniğe veya kampa giderken etlerinizi ve diğer yiyeceklerinizi bir arada içerisine koyabilirsiniz.

Igloo 28 QT Quantum Tekerlekli Buzluk 26 Litre

  • Igloo 28 QT Quantum Tekerlekli Buzluk 26 Litre buzluk soğutucu kapasitesine sahiptir.
  • 4000 gr ağırlığı ile oldukça hafiftir ve her yere kolaylıkla taşınma imkanı sunar.
  • Teleskopik çekme kulpu sayesinde kollarınıza yük binmeden rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
  • Dayanıklı tekerleklere sahiptir. Böylece her zemine uyum sağlar ve sağlamlığını korur.
  • Ayrıca iki yanında taşıma kulpları bulunur.
  • Üzerinde 4 adet bardak koyma yerleri mevcuttur.
  • Kilitlenebilir kapağa sahiptir.
  • Paslanmaz yapıdadır ve bunun yanı sıra kokuları birbirine karıştırmaz.

Daha fazla ürün incelemek ve bu ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için cincin.com.tr u ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir