Altus ALK 474 NIX A+ Kombi No-Frost Buzdolabı

     Günümüzde beyaz eşyalar büyük önem arz ediyor. Evlerin vazgeçilmez beyaz eşyalarından biri olan buzdolapları geçmişten günümüze kadar gelişerek büyük teknolojileri de beraberinde getirmiştir. No-frost teknolojisi ile karşımıza çıkan buzdolapları en çok tercih edilen soğutucu gurubuna girmektedir. Gelin beraber Altus ALK 474 NIX A+ kombi tipi buzdolabını tanıyalım.

Buz Tutmayan Teknoloji

     Altus ALK 474 buzdolabı uzun süreli tazelik sağlamak için uzman soğutma teknolojisi sunar. Yiyecekler soğutulmuş sirkülasyon havası ile dondurulur ve nem dışarı atılır. Sonuç olarak, dondurucu her zaman buz içermez ve yiyecekler artık donmaz. NoFrost rahatlığı, buz çözmeyi geçmişte bırakıyor.

DuoCooling Sistem

     İki ayrı soğutma devresine sahip DuoCooling ile soğutucu bölmesinin ve kombine buzdolabı dondurucularının dondurucu bölmesinin doğru ve bağımsız sıcaklık kontrolü sağlanır. Buzdolabı ve dondurucu bölmesi arasında hava değişimi yoktur. Bu koku transferini önler ve depolanan gıdanın kurumasını önler.

SoftSystem kapatma mekanizması

     Günlük kullanım sırasında SoftSystem kapatma mekanizması rahatlığı artırır ve hoş bir dokunuştur. Kapıya entegre edilen SoftSystem, tamamen dolu kapı raflarında bile yumuşak kapanmayı sağlayan kapı kapamasını yastıklar ve korur. Ankastre cihazlarda kapı yaklaşık. 30 ° ‘dir. Yumuşak kapama sistemindeki beyaz kaplama, düzgün bir görünüm için kapı iç kısmına uyar.

SmartSteel

     Neredeyse tüm paslanmaz çelik kapılar bir SmartSteel yüzeyine sahiptir. SmartSteel parmak izlerinin görünürlüğünü önemli ölçüde azaltır. Paslanmaz çeliğin yüksek kaliteli kaplaması sayesinde, yüzeyin temizlenmesi çok kolaydır ve ayrıca çizilmeye karşı çok daha dayanıklıdır.

PowerCooling sistemi

     Yüksek performanslı PowerCooling sistemi, yeni depolanmış yiyecekleri hızla soğutur ve iç kısımda eşit bir soğutma sıcaklığı oluşturur. Bir kapı kontak anahtarı, kapı açıldığında fanı kapatır, bu da değerli enerji tasarrufu sağlar.

Şişe rafı

     Şişe rafı, hem pratik hem de göze hoş gelen içecekleri saklamak için bir çözümdür. Burada şişeler kompakt bir alanda saklanabilir.

Eğer sizde evinize bir kombi tipi no-frost buz dolabı almayı düşünüyorsanız altus marka ALK 474 tipi buzdolabını tercih edebilirsiniz. Cincin.com.tr sitemizden buzdolabını inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir