Akıllı telefon ve tarayıcı ile oynanan oyunlar kişiler için vaktini değerlendirme ve boş vakitler için güzel bir eğlencedir. Yalnız oynamak keyifli olsa da arkadaşlarla oynamak daha keyif verici olmaktadır. Birbirinize karşı vereceğiniz mücadele heyecan verici olup, vaktin geçişini anlamazsınız. Bazı oyun grupları mobil ile uyumlu olurken bazıları tarayıcı üzerinden oynanır ama en çok tercih edilen herkesin elinin altında olan mobil yani akıllı telefonlar ile oynananlardır. Verilen istatistikler genellikle akıllı telefonlara uyumlu olan oyunlar üzerinden alınmıştır.

Kafa Topu

Mobil oyunlar arasından arkadaşlarınızla keyifli vakit geçireceğiniz ender oyunlardan birisidir. Birebir oyun modu dışında turnuva modu vardır ki turnuva modu ile arkadaşlarınızla mücadele kıyasıya olacaktır.

Bombsquad

Eski oyunlardan olan bomberman oyununa benzer ve onu seven kişiler bu oyunu rahatlıkla oynarlar. Farklı kişiler ile oynanan bir oyun modu vardır. Rakiplerinizin üzerine bombalar atarak canlarını azaltır ve oyun dışı bırakırsınız.

Spaceteam

Wifi ve bluetoot ağı üzerinden oynanan oyun bağlantı kurulduktan sonra her oyuncu aynı uzay gemisi üzerinde olacak ve uçmaya başlayacaktır. Talimatlar beliren ekranı her oyuncunun okuması gerekmektedir ve uyması gerekecektir. Bu talimatlar belirlenen süre içinde yapılmalı ve yapılmazsa oyuncu oyunu kaybetmesi ile oyun bitmektedir.

Shadown Legends

Nişan oyunudur ve destiny oyunu ile benzerlik göstermektedir. Oyun genel anlamda ücretsizdir ama oyun içinde satın alımlar yer alır. Satın alımların çoğu kozmetik odaklı olduğu için oyuncuların peki ilgisini çekmez.

Rangers Of Oblivion

2018 yılının en iyi oyunlarından olan monster hunter oyununa çok benzer özellikleri vardır. Arkadaşlarınızla takım halinde oynayabileceğiniz bu oyunda canavarları yenmek için mücadele etmelisiniz. 10 taneden fazla farklı modu olan oyunu keyifle canavarları yenmek için oynayabilirsiniz.

Soul Knight

Tek bir amaca bağlı oyunda amaç önüne gelen her şeyi yok etmektir. Sayısız geliştirme seçenekleri olan oyunda her seviyede farklı geliştiriciler alabilir ve oyun sırasında 3 kişiye kadar birleşebilirsiniz. Yok etme amacı ile oynanan oyunda takım arkadaşlarınızı hariç her şeyi yok etmeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir