Araç içi tasarımlar için günümüzde trend ve kullanışlı ürünler üretilmeye başlanmıştır. Bundan birkaç yıl öncesine bakarsak araç içi kullanımı için hazırlanan materyal yoktu. Artık yeni dönem tasarımcılar araçlar için farklı ve kullanışlı ürünler hazırlamaktadır. Günümüzün belki de birçoğunu geçirdiğimiz arabalarımız artık daha ferah ve kullanışlı hale gelmiştir. Araç içi düzenleyici, yol bilgisayarları, özel üretim kokular gibi birçok ürün tasarlanmıştır. Bu tasarımların kimisi kişiye özel üretilmektedir.

Araç kullanırken en sıklıkla rastladığımız, başımıza gelen sorun telefon ile konuşmak oluyor. Seyir halinde iken telefonla konuşmak kaza riskini artırmaktadır. Bunun için araç kullandığınız zaman ya bir tutucu ya da kulaklık ihtiyacımız oluyor. Kulaklık kullanımı çok sık olmasa da sürücülerin bir kısmı tercih etmekte. Ama en çok telefonu sabit bir yere tutturmak ve oradan hem görüşme hem de zaman zaman çekim yapabilmek adına sürücüler tutturucu materyalleri tercih etmektedir. Oldukça kullanışlı ve birçok özelliğe sahip olan telefon tutucuların farklı farklı tasarımları mevcuttur.

Araç içi Koku ve Tutucu

Sürücülerin yolda iken telefon görüşmesi yapmasının diğer araç içindeki sürücülere ve kendine bir zarar verebilme riski yüksektir. Seyir halinde iken telefonla konuşmanın da trafik kurallarına aykırı ve cezası olduğu bir gerçektir. Bunun için sürücüler son zamanlarda araçlarına telefonlarını sabitlemek ve görüşmelerini yapabilmek için tutucu kullanmaktalar.

Araç içi temizliği ve ferah olması tüm araç sahiplerinin tercih ettiği bir durumdur. Aracınızı her gün yıkatamıyor veya temizliği ile ilgilenemiyorsanız ferah kokması mümkün değildir. Bu ferah koku ve telefonunuz için üretilen koku hazneli telefon tutucuları tercih edebilirsiniz.

Yeni Trend Kokulu Tutucular

Son zamanlarda birçok farklı tasarım hazırlanan telefon tutucularının en son modeli koku hazneli olanlarıdır. İçerisinde bir bölme bulunan ve koku bittiği zaman doldurulmaya müsait olan bu tasarım güçlü mıknatısı ile de tüm akıllı telefonlar için uygundur. Kimi model de telefon açınızı değiştirebileceğiniz oynar bir bölüm bulunmaktadır. Hem aracınız ferah kokacak hem de sürüş sırasında çalan telefonunuz ile görüşme sağlayabileceksiniz. Trafikte güvende olmanız önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir