2020 Bluetooth Kulaklık Modelleri

   Teknoloji ilerledikçe insanların teknolojiye bakış açısıda değişmektedir. Teknolojinin günümüzde bize sağlamış olduğu en iyi icatlardan biridir telefon. Telefonların geçmişten günümüze kadar hızlı yaygınlaştığı ve evrildiğinin hepimiz farkındayız. Telefonlarla beraber gelişen konuşma cihazları da bir hayli popüler bir hal almaya başladı. Bunlara en iyi örnek bluetooth kulaklıklardır. Telefonun gelişmesi demek bu tür cihazların daha çok gelişmesi demektir. Önceden telefon alırken yanında kablolu kulaklıklar olurdu şimdi ise, bluetooth kulaklık modelleri yer almaktadır. Bu kulaklıkların en büyük özellikleri kablosuz ve küçük taşınabilir olmasıdır. Kablo yığını olmadan tek bir tuş ile telefonunuza komut verebiliyorsunuz. Telefon görüşmelerinizi elinizi yormadan rahat bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Bluetooth Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Alacağınız kulaklığı hangi amaçla kullanacağınıza dikkat etmelisiniz.

Bütçenizi alacağınız kulaklık modelini önceden belirlemelisiniz. Çok uygun fiyatlara da kulaklık var çok pahalı fiyatlarda var.

Fiyat performans analizi yapmalısınız

Kulak içi veya kulak üstümü kullanmak istediğinize karar vermelisiniz

Öncelikli olarak bir bluetooth kulaklık alırken bu soruları kendinize sormanızda fayda vardır.

2020’ye Damga Vuran Modeller

Airpods 2. Nesil Kulaklık

   Son teknoloji furyası olan airpods kulaklıklar apple ilk çıkardığı günden itibaren büyük bir ilgi gördü. Performans açısından en üst segment kulaklıklardan biri olsada iphone cihazlar için çıkarılmış bir ürün olduğundan her telefonda rahat bir şekilde kontrol sağlayamayabilirsiniz. İphone’un bugüne kadar çıkarmış olduğu en iyi bluetooth kulaklık modelleri arasında en iyisi olduğunu söyleyebiliriz. Fiyat açısından bakacak olursak biraz pahalı bir ürün olduğu doğrudur. Fakat her şeyin bir alternatifi vardır eğer airpods modele benzer uygun bir kulaklık modeli arıyorsanız cincin.com.tr web sitemizde bulunan ACL i11 airpods modeline bakmanızı tavsiye ederiz.

Huawei FreeBuds Lite Bluetooth Kulaklık

Huawei Türkiye pazarına girdiği günden itibaren gerek telefonlar ile gerekse kulaklık modelleri ile beraber iyi bir ivme kazandı. En son çıkan kablosuz kulaklık modellerinden biri olan Huawei FreeBuds Lite 5.0 teknolojisi kullanılarak üretilmiş olup harika bir ses aktarımı sağlamaktadır. Özellikle gündelik hayatta müzik dinlemeyi seviyosanız eşsiz bir keyif alacağınıza emin olabilirsiniz. Huawei freebuds lite modelini detaylı incelemek ve satın almak isterseniz cincin.com.tr üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir