Akıllı cep telefonlarımız günümüzün her anında bizlerle beraberler. Gün içerisinde sürekli telefonla konuşuyor, internete giriyor ve daha birçok şeyi akıllı cep telefonlarımızla gerçekleştiriyoruz. Bu kadar kullanımın sonucunda telefonlarımızın şarjı gün sonuna dayanamayabiliyor. Bu sorunun üstesinden gelebilmek için taşınabilir şarj aletleri devreye giriyor. Şarjınızın bitmesinin sizlere büyük bir sorun haline gelmemesi için taşınabilir şarj aletlerinden yararlanabilirsiniz. Önceden şarj edip yanınızda taşıyabileceğiniz taşınabilir şarj aletleri artık herkes tarafından kullanılıyor.

     Taşınabilir şarj aletleri sadece akıllı cep telefonları için değil aynı zamanda tablet bilgisayarlar veya diğer elektronik cihazları şarj etmek için de kullanabilirsiniz. Uzun yolculuklarda, seyahatlerde, dışarıya çıktığınızda yanınıza alabileceğiniz taşınabilir şarj cihazları işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracak. Oldukça hafif ve küçük boyutlardaki bu cihazlarla elektrik veya şarj edecek mekân sıkıntısı olmadan şarjınızın bitme sorunundan kurtulabilirsiniz.

     Taşınabilir şarj cihazı seçerken ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız. Alacağınız taşınabilir şarj cihazının kapasitesinin ne olduğuna dikkat etmelisiniz. Gün içerisinde birden fazla kez şarjınız bitiyor ise alacağınız taşınabilir şarj aleti de akıllı cep telefonunuzu birden fazla kez şarj edebilmelidir. Aynı zamanda iş telefonu ve kişisel telefon gibi ya da tablet bilgisayar ve cep telefonu gibi aynı anda iki cihazı şarj etmek istiyorsanız alacağınız taşınabilir şarj aletinin buna uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Ttec Taşınabilir 5000 mAh Karışık Renk Power Bank 2BB173

  • Ttec Taşınabilir 5000 mAh Karışık Renk Power Bank 2BB173 5000 mah yüksek kapasiteli bataryaya sahiptir ve uzun süre dayanıklıdır.
  • 1A çıkışı ile cihazınızı hızlı bir şekilde şarj etmenize olanak tanır.
  • Led göstergeleriyle cihazın pil gücünü istediğiniz zaman görebilmenizi sağlar.
  • Akıllı cep telefonlar ve diğer cihazlarla tam uyum sağlar.
  • Devre ve ısı koruması sayesinde cep telefonunuzu veya diğer cihazlarınızı güvenli bir şekilde şarj etmenize olanak tanır.
  • Yedi saate kadar şarj etme süresi vardır.
  • Bir adet usb çıkışı sayesinde tek cihazı şarj edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve ürünü detaylı incelemek için cincin.com.tr adlı sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir